Imprezy firmowe

imprezy firmowe  Quady, paintball oraz DJ – to odwieczna mantra każdej imprezy firmowe. Z przerażeniem obserwujemy ten schemat już od lat. Zróbmy coś, czego jeszcze nikt nie robił !

Bitwa Łuczników to gra, która spodoba się każdemu. Różne warianty naszej gry powodują, że można ją przeprowadzić dla każdej ilości osób, od małej grupy po imprezę masową. Nie ogranicza nas także przestrzeń – damy radę przeprowadzić grę zarówno na powietrzu, jak i w zamkniętych pomieszczeniach.

 

Imprezy firmowe to miejsce, gdzie Bitwa Łuczników sprawdzi się znakomicie !

 

Gra ma formę zespołową, przez co chętnie współpracujemy z firmami teambuildingowymi oraz trenerskimi – to znakomity przerywnik w szkoleniu, który również wzmacnia więzy pomiędzy pracownikami.

No i nie zapominajmy o warstwie edukacyjnej – nasi instruktorzy to łucznicy z wieloletnim stażem, regularnie biorący udział w zawodach oraz warsztatach łuczniczych. Dzięki temu różnimy się od stoisk łuczniczych na innych imprezach. My naprawdę uczymy strzelać z łuku. Każda osoba biorąca udział w naszej grze przejdzie profesjonalne szkolenie łucznicze ! Dzięki temu będzie czerpać jeszcze większą przyjemność z gry.

imprezy firmowe