Imprezy dla dzieci

imprezy dla dzieci warszawa

Bitwa Łuczników a imprezy dla dzieci ? Oczywiście !

Chciałbyś, żeby Twoje dzieci miały świetną zabawę, ucząc się przy tym czegoś pożytecznego ? Zrobisz to z nami ! Imprezy dla dzieci to nasza specjalność. Nasi instruktorzy najpierw przeprowadzą szkolenie łucznicze, dzięki któremu każde dziecko nauczy się posługiwania łukiem w prawidłowy sposób. Później gra na specjalnie przygotowanym polu walki, strzelając do drugiej drużyny.

Martwisz się, że Twoje dziecko spędza za dużo czasu przed komputerem ? Zafunduj mu prawdziwą strzelankę, dzięki której będzie mógł się poczuć jak wojownik i stanąć do walki z prawdziwym przeciwnikiem. Tryby gry „Zdobądź flagę”, lub „Walka drużyn”, to terminy świetnie znane każdemu dziecku.

Warto wiedzieć, że w łucznictwie, w odróżnieniu od strzelectwa, w strzelaniu bierze udział całe ciało. Rozwijają się mięśnie obręczy barkowej, prostuje postawa i poprawia koordynacja. A do tego jest fantastyczną rozrywką, zwłaszcza podczas naszej gry.

No i najważniejsze – to jest bezpieczne ! Bez siniaków i bolesnych uderzeń , nasza gra dopasowana jest nawet dla młodszych dzieci.

Koniecznie zobaczcie zakładkę VIDEO, żeby zobaczyć jak wygląda Bitwa Łuczników !